E09

KOCKY na výstave

Ahoj všetci. Dnešná epizóda je veľmi špecifická z viacerých dôvodov.

Prvým je fakt, že sme ju nahrávali na LEGO® výstave v Kultúrnom dome v Bernolákove, vedeniu ktorého sa týmto chceme poďakovať za ich úsilie vyjsť nám čo najviac v ústrety.

Druhým je fakt, že na konci epizódy nebude rubrika novinky, pretože sa nám to jednak dramaturgicky do tejto časti veľmi nehodilo, AVŠAK novinky si zhrnieme v takzvanej intermezzo epizóde o týždeň.

Našim hosťom bol človek, ktorého dlho vnímame, ako dôležitú integrálnu súčasť LEGO® sveta v Bratislave a okolí, sám Pali Čavojský, na Instagrame vystupujúci pod záhadnym pseudonymom @pali_savoy.

Pali nám porozprával, aké to je, keď má človek na starosti vlastnú permanentnú výstavu LEGO® stavebníc @vystava_kocky (alebo aj www.kockylega.sk), čo mu život komplikuje viac, a čo menej. Ba čo viac, našim poslucháčom aj prezradí, kde jeho výstavu nájdu, a čo od nej môžu čakať. My za jeho účasť ďakujeme, a naďalej budeme v kontakte.

Ďakujeme aj všetkým návštevníkom výstavy, bolo ich naozaj veľa, nad očakávania, už teraz prebiehajú v kuloároch diskusie o tom, ako spraviť takúto udalosť ešte väčšiu, ešte interaktívnejšiu.

Priatelia, stavajte kongresové centrá, organizácia AFOL Slovensko sa rozrastá, záujem vystavovateľov rastie tiež, tak aby to bolo kde ukázať.

Užite si túto epizódu aspoň tak, ako si Gabo, keď stavia LEGO®. Drink na stôl a oddych.

Zdravíme,

Semo a Gabo